Mitrovačke vesti

Utakmice: Rezultati

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 6. kola:

  • OFK Bečej 1918 – OFK Vršac 1:2
  • Radnički (Zrenjanin) – Feniks 1995 (Stara Pazova) 0:1
  • Dinamo 1945 (Pančćevo) – Radnički 1912 (Sombor) 1:2
  • OFK Stari Grad (Bačka Palanka) – Prvi maj Ruma 0:1
  • Jedinstvo (Stara Pazova) – Hajduk 1912 (Kula) 5:2
  • Tisa (Adorjan) – Telstilac (Odžaci) 1:3
  • Borac (Šajkaš) – Omladinac (Novi Banovci) 1:0
  • Borac (Sakule) – OFK Kikinda 4:1

1. Feniks 1995               15

2. OFK Bečej                   13

3. Borac (Š)                    13

4. Borac (S)                    11

5. OFK Vršac                  11

6. Tekstilac                    10

7. Jedinstvo                    9

8. Omladinac                  9

9. OFK Kikinda               9

10. Prvi maj Ruma        8

11.Radnički 1912          7

12.Hajduk 1912             7

13.Tisa                            5

14.Dinamo 1945            4

15.OFK Stari Grad          3

16.Radnički (ZR)            3  

Vojvođanska liga – Jug   

Rezultati 6. kola:

  • Radnički (Nova Pazova) – RFK Novi Sad 1921 1:1
  • Cement (Beočin) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:1
  • Mladost (Bački Jarak) – Indeks (Novi Sad) 1:2
  • Jedinstvo (Rumenka) – Veternik 3:0
  • Radnički (Šid) – Podunavac (Belegiš) 0:1
  • Budućnost (Salaš Noćajski) – Sloga (Erdevik) 0:4
  • Sloboda (Donji Tovarnik) – Sloga (Temerin) 0:1
  • Hajduk (Divoš) – Dunav (Stari Banovci) 5:0

1. Hajduk                        14

2. Sloga (E)                    12

3. Podunavac                12

4. Donji Srem 2015       11

5. Sloga (T)                    11

6. RFK Novi Sad 1921  11

7. Sloboda                   10

8. Cement                     9

9. Radnički (Š)             9

10.Indeks                     9

11.Jedinstvo   8

12.Radnički (NP)        5

13.Veternik                  5

14.Mladost                  4

15.Dunav                     3

16.Budućnost             0

 Sremska liga  

  Rezultati 6. kola:

  • Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Železničar (Inđija) 1:1
  • GFK Sloven (Ruma) – Sloga (Voganj) 1:1
  • Partizan (Vitojevci) – Fruškogorac (Manđelos) 2:0
  • Sremac (Dobrinci) – Hajduk (Beška) 0:1
  • Jadran (Golubinci) – Sremac (Deč) 2:1
  • Borac (Klenak) – Sremac Vojka 5:2
  • Ljukovo – Napredak 0:0
  • Borac (Martinci) – Radnički (Irig) 0:1

1. Železničar                       16

2. GFK Sloven                     16

3. Jadran                             15

4. Hajduk                             13

5. Podrinje                           11

6. Borac (M)                        10

7. Sloga                                 8

8. Napredak                          7

9. Partizan                            7

10.Radnički                           7

11.Borac (K)                          7

12.Sremac Vojka                  6

13.Ljukovo                             5

14.Fruškogorac                    5

15.Sremac (Deč)                  1

16.Sremac (Dobrinci)          1 

Click to comment

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Najnovije vesti

To Top